Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 **Paris Hilton**

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
so_happy
Stronger
Stronger
so_happy


Female
Брой мнения : 406
Age : 32
Местожителство : Silistra
Любима песен на Бритни : I'm not a girl Not yet a women
Registration date : 01.01.2009

**Paris Hilton** Empty
ПисанеЗаглавие: **Paris Hilton**   **Paris Hilton** Icon_minitimeПет Яну 09, 2009 11:46 pm

Парис Уитни Хилтън (родена 17 февруари 1981 г.) е певица, актриса, модел, бизнесдама, писател, светска личност, една от наследниците на семейство Хилтън.Въпреки че няма специално образование, Парис Хилтън е активно заета с множество дейности.

През 2003 спечелва популярност с риалити шоу, наречено „The Simple Life“, в което Парис върши работата на краварка, чистачка и келнерка, и живее във ферма. Там тя участва редом с Никол Ричи.
Има редица участия във филми и сериали, например „Ориндж Каунти - кварталът на богатите“, „Вероника Марс“, „Лас Вегас“.

Парис Хилтън издава дебютния си албум, „Paris” през 2006.През 2009 се очаква да излезе вторият студиен албум на Хилтън.

През 2004 Парис издава автобиографичната книга „Confessions of an Heiress: A Tongue-in-Chic Peek Behind the Pose“ в съавторство с Мерле Гинсберг.

Парис Хилтън през 2007 година отдава името си на верига клубове, наречени „Клуб Парис”. Развива и други комерсиални дейности.

Какво мислите за нея? Харесва ли ви като певица, актриса, ала бала ... ?
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/sohappymimi
so_happy
Stronger
Stronger
so_happy


Female
Брой мнения : 406
Age : 32
Местожителство : Silistra
Любима песен на Бритни : I'm not a girl Not yet a women
Registration date : 01.01.2009

**Paris Hilton** Empty
ПисанеЗаглавие: Re: **Paris Hilton**   **Paris Hilton** Icon_minitimeПет Яну 09, 2009 11:47 pm

**Paris Hilton** 535076Y

**Paris Hilton** 535078q

**Paris Hilton** 535088h
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/sohappymimi
so_happy
Stronger
Stronger
so_happy


Female
Брой мнения : 406
Age : 32
Местожителство : Silistra
Любима песен на Бритни : I'm not a girl Not yet a women
Registration date : 01.01.2009

**Paris Hilton** Empty
ПисанеЗаглавие: Re: **Paris Hilton**   **Paris Hilton** Icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 11:45 am

**Paris Hilton** 535579H **Paris Hilton** 535580l
**Paris Hilton** 535583I
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/sohappymimi
crazy_girl92
Stronger
Stronger
crazy_girl92


Female
Брой мнения : 442
Age : 30
Местожителство : sf
Любима песен на Бритни : circus,sometimes,everytime,my prerogative i dr
Registration date : 31.12.2008

**Paris Hilton** Empty
ПисанеЗаглавие: Re: **Paris Hilton**   **Paris Hilton** Icon_minitimeНед Яну 11, 2009 8:34 pm

ме понякога ме кефи, понякога ме дразни. като певица не ме кефи особено, но като актриса си я бива и то доста
Върнете се в началото Go down
Rali
Baby One More Time
Baby One More Time
Rali


Female
Брой мнения : 171
Age : 32
Местожителство : somewhere_in_the_sky
Любима песен на Бритни : BReAk ThE IcE
Registration date : 28.12.2008

**Paris Hilton** Empty
ПисанеЗаглавие: Re: **Paris Hilton**   **Paris Hilton** Icon_minitimeНед Яну 11, 2009 8:38 pm

Ми, лигава ми е малко, според мен нищо не прави, освен да се забърква от един скандал в друг. Но все пак не знам много какво прави, така че няма да говоря много. А от песните й- две знам и са готини. =)
Върнете се в началото Go down
Britney Spears
Admin
Admin
Britney Spears


Female
Брой мнения : 897
Age : 28
Местожителство : USA
Любима песен на Бритни : I`ve Just Begun (having my fun)
Registration date : 27.12.2008

**Paris Hilton** Empty
ПисанеЗаглавие: Re: **Paris Hilton**   **Paris Hilton** Icon_minitimeВто Яну 13, 2009 9:42 am

Ми аз не я харесвам.Много ми е лигава, освен това не понасям "звезди" като нея, които са известни просто с това, че са известни.Опита се да пее момичето ама не и се получи, чух, че искала дует с Бритни да прави..пази Боже..като актриса пак не става
Върнете се в началото Go down
http://britneyspears-bg.niceboards.net
monsoon_95
Напредващ
Напредващ
monsoon_95


Female
Брой мнения : 102
Age : 28
Местожителство : sf
Любима песен на Бритни : Everytime, Circus
Registration date : 31.01.2009

**Paris Hilton** Empty
ПисанеЗаглавие: Re: **Paris Hilton**   **Paris Hilton** Icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 2:21 pm

мм не ми харесва нито като актреса нито като певица. слушала съм албума и и не ми харесаха нито песните нито текстовете, а като актриса малко по-добре е, ама не ми прави голямо впечатление
Върнете се в началото Go down
so_happy
Stronger
Stronger
so_happy


Female
Брой мнения : 406
Age : 32
Местожителство : Silistra
Любима песен на Бритни : I'm not a girl Not yet a women
Registration date : 01.01.2009

**Paris Hilton** Empty
ПисанеЗаглавие: Re: **Paris Hilton**   **Paris Hilton** Icon_minitimeПет Фев 20, 2009 8:28 pm

Наследницата Парис Хилтън
Парис Хилтън е дала името си на няколко успешни парфюма. “Heiress” (от англ. “наследница”) обаче е онзи, който идеално описва нейния характер. Пасифлора и портокал са връхните нотки, последвани от праскова и мимоза. В сърцето на аромата се смесват нотки жасмин, гардения, тропически иланг-иланг и орлови нокти. Цвят от къпина и гренадин се комбинират, за да допълнят богатата плодова палитра.

**Paris Hilton** 613828t
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/sohappymimi
Sponsored content





**Paris Hilton** Empty
ПисанеЗаглавие: Re: **Paris Hilton**   **Paris Hilton** Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
**Paris Hilton**
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Други-
Идете на: